Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3470 hodnocení
5
3420x
4
32x
3
13x
2
2x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlost a kvalita
- Žádné
Doporucuji
+ Rychlost,kvalita zboží
- Žádné
Mohu jen doporučit,jsem velmi spokojená.
- fotky gelů neodpovídají realitě
odstín Daiquiri bohužel neodpovídá realitě, je mnohem více zářivý než na fotce, ale to je bohužel běžné u nákupu přes internet.
Dobrý den,
téměř k většině barevným gelům máme po rozkliku i fotografie přímo na nehtu, snažíme se barvy co nejvíce přibližit, bohužel u neonu ( jako je i Daiquiri ) to je bohužel velmi těžké. Věřím, že s našimi ostatními produkty jste spokojená!
Monika, Nehtomania
+ schnelle lieferung
- kommunikation sprache
Zboží mi dorazilo v pořádku,akorát gel neon purple,byl rozdělaný bez ochranné nálepky potečený vršek a dle mého názoru ani nebyl plný.No ale jelikož jsem zboží nutně potrebovala tak jsem si ho nechala,jinak bylo vše v pořádku.
Dobrý den,
to je škoda, mohla jste nám ho zaslat zpět a určitě bychom Vám poslali nový :-) Plný určitě byl, jen při plnění nejspíš došlo k chybě a nebylo vloženo mezivíčko, díky tomu utekl i do víčka.
Přeji krásný den, Monika
Vše v pořádku. Doporučuji
+ kvalitní věci
+ kvalitní zboží
+ rychle odeslané
+ perfektně zabalené
něco nového perfektní komunikace 100% bych doporučila
+ Kvalitni zbozi, velmi rychle dodani, vyborna komunikace a ochota.
- Zadne
Velice doporucuji
+ Přehledné stránky,skvělé a kvalitní zboží.
- -
Naprostá spokojenost,jak s délkou dodání,tak i s kvalitou zboží.Můj první nákup určitě nebyl poslední. Doporučuji :-)
+ Opět naprosto perfektní zboží
+ Velký výběr materiálů
- nevím
Doporučuji
100%Doporučuji
+ přehledný,rychlé jednání a výhodné slevy
výhodné slevy,rychlé doručení, výborný zatím první nákup doporučila
- délka dodací lhůty
Dobry den,
děkuji za Vaše hodnocení, balíčky odesílame vždy tentýž (pokud je objednávka přijata do 9:30 hod) nebo maximálně následující den od přijetí objednávky (pokud jde o dobírku nebo platbu platební kartou on-line) . Rychleji to již bohužel neumíme ☺
Jsem spokojená. Zboží dorazilo rychle,komunikace s obchodem výborná.
Dobry den,
děkujeme, budeme se opět těšit ☺
+ rychlost dodání
- nevím
doporučuji
- Neda sa platit na dobierku ked objednam na slovensko
+ Rychlost a kvalita
+ Kvalita a rychlost dodani
- Zatím jsem žádné neschledala
Určitě doporučuji!!!!!☺
