Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3470 hodnocení
5
3420x
4
32x
3
13x
2
2x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
všem doporučuji i já určitě opět nakoupím
Jsem spokojená, velký výběr,nádherné barvičky, lesky a třpytky. Paráda.
+ Doprava zdarma nad 1000 Kč
+ dobrá kvalita za prijateľnú cenu
- bez závad
skvelý e-shop,prehľadné stránky,Ing.Ivetadoporučujem ostatným zákazníkom
+ Vysoká kvalita gelů! Jsou velmi krycí, levné a hlavně rychle schnou! Kvalitní laky na razítka. Super jsou taky ukázky gel.nehtů v eshopu!
- Menší výběr barevných gelů.. bez prodeje parafínu.
Super produkty! Jsem mile překvapena kvalitou a cenou zboží. Např. Laky Nehtomania na razítka jsou více krycí, než leckteré laky světové značky Kon***! Gely mají výbornou krycí schopnost! Proto jsem se rozhodla, že již budu odebírat zboží pouze zde.
- Málo informací o výrobcích
+ Možnost platit kartou a tím pádem velice rychle dodání.
+ kvalitní zboží, rychlost dodání
- nevím o ničem
super obchod, spolehlivý, rychlý.
Všechno super, těším se na příští nákup ;-)
+ neustálé novinky v sortimentu, rychlá doprava zboží k zákazníkovi, kvalitní nabízené zboží
- nevím o žádných
100% doporučuji
+ kvalitni material
doporucuji
+ Rychlost dodání
- Nemá kamennou pobočku v Ostravěě
jsem spokojená
+ výběr zboží
+ skvělé ceny
+ rychlost vyřízení objednávky
Obchod bych doporučila. Zboží dorazilo v pořádku a včas. Sehnala jsem zde zboží, které není v běžných obchodech.
+ přehledný
+ pěkný výběr
- - zboží bylo poškrábané - evidentně dřívějším používáním
- - nezvedají tel, aby se člověk domluvil na nápravě
jsem zklamaná - všechny destičky byly poškrábané - evidentně již dříve používané, štětec ještě od barvy. Bohužel celý týden jsem zkoušela se dovolat a nic nakupovala jsem poprvé a naposled
Dobry den,
telefon je stále aktivní, pokud máme nepřijatý hovor, hned voláme zpět, pokud byste volala celý týden, nejspíš bychom si toho všimli.. Připadně ještě máte možnost nás kontaktovat pomoci e-mailu. Co se týče zboží, nikdy od nas nedostanete nic použitého, všechno zboží je 100% nové a nepoužité. Z destičky jste pravděpodobně nesundala modrou fólii, která může být poškrábaná, ale chrání samotnou destičku před jejím poškrábáním. Štětinky štětce jsou z výroby "zalepené" aby před prvním použitím nedošlo k poškození štětin v pouzdře, tedy v žádném případě nemůže být řeč o tom, že byl použitý. Pokud by skutečně bylo něco špatně, stačí zaslat zboží na naší adresu s dopisem, proč je zaslané zpět. Vždy se snažíme vyhovět zákazníkovi. Bohužel, pokud z Vaší strany o ničem nevíme, těžko Vám můžeme pomoci.
Přeji hezký den, Monika Szikorová, Nehtomania
+ rychlost, akce, dobre jednani
- Mozna mirne bytelnejsi baleni zasilky.Dorazila ovsem bez poskozeni. Pouze Ceska posta informovala SMSkou o doruceni, az kdyz jsem jiz mela zbozi doma.
Web/e-shop stoji rozhodne za prozkoumani. Mozna kazdy objevi to "neco" co ho zaujme ;-)
+ poradnu jak s produkty pracovat na faceboou, on line..
- Ceny poštovného by se daly zajisté snížit.
Dobré rychlé dodání spokojenost
Krásný den,
ceny poštovného máme opravdu velmi nízko, tedy snížit je již bohužel není možné. V každém případě při objednávce nad 1.000Kč máte VŽDY poštovné zdarma :-)
Hezký den, Nehtomania
vše je úplně super
+ Určitě facebook... je tam spousta nápadů, doporučení i rad. ...
- Nevím nic mě nenapadá.
Za mě palec nahoru.
Nakoupila jsem zde na doporučení Vašeho stálého zákazníka a i já jsem velice spokojena.Děkuji
