O nás

Děkujeme za Váš zájem dozvědět se o naší společnosti Nehtomania s.r.o. více informací!

Vznik

Nehtomania vznikla v lednu 2014 jako reakce na chybějící sortiment a služby na českém trhu v oblasti profesionální nehtové modeláže s důrazem na zdraví, kvalitu, aktuální trendy, nové technologie a postupy při modeláži gelových nehtů. Postupem času se okolo Nehtomanie vytvořila komunita nehtových designérek, které si nejenom navzájem radí, ale i pravidelně vkládají na sociální sítě svoje výtvory a jsou tak nekonečnou inspirací samy pro sebe i pro nás.

Kvalita a ekologie

Veškeré naše gely splňují ty nejpřísnější evropské požadavky na zdravotní nezávadnost pro kosmetické přípravky a jsou notifikovány u Evropské komise. Kvalitní "raw" suroviny jsou testovány na čistotu pomocí nejnovějších chromatografických technologií (HPLC). Všechny gely splňují certifikaci pro kosmetické produkty ISO 22716 a jsou vyráběny podle přísných pokynů stanovených kosmetickými a tetovacími průmysly. Naše gely nejsou testovány na zvířatech.

Dbáme i na ucelený sortiment a profesionální balení produktů. Každý LED/UV gel Nehtomania je prodáván ve skleněném kelímku obaleném hliníkovým obalem proti UV záření s dostatečnou rezervou proti vzlínání gelů. Následná práce s gelem v takovém kelímku je nejen snazší, rychlejší a čistší než u plastových kelímků, ale také ekologičtější. S tímto je spojeno i naše členství u společnosti EKO-KOM a.s., která patří do asociace ZELENÝ BOD, jeden z největších ekologických programů na recyklaci odpadů v České Republice a v zemích Evropské unie.

Spolupracujeme s největšími výrobci gelů v Německu a ve Švýcarsku. Naše požadavky na prvotřídní kvalitu, barevnou stálost, pigmentaci a konzistenci jsou tak 100% splněny a my Vám můžeme nabídnout prvotřídní materiály, se kterými je radost pracovat. Výsledky práce a spokojenost Vašich zákaznic se pozvednou na novou úroveň.

Budeme rádi, když se připojíte k naší komunitě na Facebooku nebo na Instagramu, kde se dozvíte užitečné rady, inspirace a zkušenosti s našimi produkty. Jsme aktivní i na YouTube pod názvem Nehtomania, kam vkládáme videa produktů a postupů práce s nimi.

 

 

 

O_nas

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení