Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3470 hodnocení
5
3420x
4
32x
3
13x
2
2x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Kvalitní krásné věci. Vřele doporučuji :-)
+ Rychlé dodání.
Vemi rychlá dodávka zboží. V neděli objednáno a v úterý doručeno.
+ Skvělé produkty, výborná komunikace, rychlost dodání zboží na jedničku :-)
Nevím o čem se rozepsat, materiál super, mile mě to překvapilo a ráda vyzkouším i další gely. Doporučuji
- Pouvoir traduire le site en anglais et en français
Verry good
+ Výborná kvalita
+ Dobré ceny
+ Rychlé dodání
+ kvalitní material,rychlost dodání
- žádné
vřele doporučuji
Všem doporučuji.Skvělý nákup.
spokojenost
+ Rychlé vyřízení
- Ožádných nevim
Rychlá dodávka, stále nové materiáli. Kvalita a příjemné vystupování
- Jediný nedostatek vidím ve výběru partnera pro dodání zboží.
- S Česku poštou nemám dobré zkušenosti a opět se mě to potvrdilo.
- V uvedený den a hodinu nepřijeli,neomluvili se,pro mě čtyři hodiny ztraceného času.
- Balíček dodali o den déle,bez ohlášení, byla jen náhoda,že jsem byla doma.
Dobry den,
Doporučuji kontaktovat Vaší pobočku České pošty, bohužel toto doručování už my nijak neovlivníme, a tak jste dala recenzi spíš na poštu, než na náš e-shop. Každopádně ale věřím, že s našimi produkty jste spokojená :-)
Monika, Nehtomania
- Nemá kamennou prodejnu v Olomouci.
+ Rychlost dodání a kvalita zboží.
- žádné
doporučuji
+ Kvalita vyrobku, prizniva cena, zasilani do zahranici
- Zadne
Vyborna komunikace, rychle dodani a vyborna kvalita zbozi!
+ Kvalitni material pro mou praci, rychle dodani.
Perfektni, doporucuji
+ Kvalitní zboží, v podstatě rychlé dodání, pořád vymýšlí něco nového.
- Že je jen internetový. Moc by se mi líbilo, kdyby se vytvořila pobočka v Olomouci.
Já jsem s obchodem Nehtomania velmi spokojená. Doporučuji svým kamarádkám, které chtějí s nehty začít nebo už začaly.
+ expresní dodání, stále novinky v nabídce
Je to návykové :-))))))
Osobni značka heroinu? :-))
Děkujeme !
+ Prvni eshop, kde barvy gelů odpovídají obrázkům.
- Nic
Super
Jsem s obchodem spokojena, objednané zboží dorazilo v pořádku a dodací lhůta byla krátká. Obchod bych doporučila.
+ Přehledný
+ Opravdu rychlé dodání
+ Velký výběr zboží
Nečekaně rychlé dodání... Byl to můj první nákup, takže nemohu tolik hodnotit,ale byla jsem naprosto spokojená
