Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3470 hodnocení
5
3420x
4
32x
3
13x
2
2x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ přehlednost, rychlé vyřízení objednávky
- -
přehlednost, rychlé vyřízení objednávky, doporučuji i ostatním
+ veliký výběr zboží, rychlost dodání, vynikající webové stránky i stránky na FB
- O žádných slabinach nevím
Doporučuji, 100% spokojenost...rychlost dodání
+ levné a kvalitní, velký výběr
- nic
+ Rychle dodání super rychlost
+ Přehlednost
+ Super ceny
+ Kvalita
Rychle dodání Super komunikace Výborné ceny Kvalita
+ novinky a skvělý výběr
- když rozkliknu dané zboží, nezobrazí se mi "vložení do košíku"
Výborná komunikace a plno zboží a novinek na nehty
Dobrý den,
pokud je zboží vyprodané, tzn. není skladem, je to u něj vždy červeně napsáno, tak není možné vložit produkt do košíku. Pravděpodobně jste tedy chtěla vložit do košíku něco, co nebylo skladem.
Hezký den
Nehtomania
+ Našla som tu tovar ktorý na inej stránke nemajú
+ Zasilani do Irska a vyborna komunikace. Plus velka spokojenost se zbozi, :-)
Vše prostě skvělé!!! Doporučuji!!!
+ větší výběr zboží
+ jinde jsem toto zboží nenašla
+ velmi dobré ceny
- zatím žádné
dobré ceny, přehledné stránky, dodání do 2 dnů
- maly sortiment
+ Dodavka do zahranicia
Perfektne zabaleny, kvalitny tovar, spolahlive dodanie. Vrelo odporucam!!
+ Rychla komunikace na facebooku. Super pristup a kvalita zbozi
Mohu jen doporucit. Uz se tesim na dalsi nakup.
všechno super, ale pošta problém.
+ Super ceny, pěkné zboží.
+ Rychlost dodání, komunikace a ochota
- Nevím
Vše v pořádku. Zboží velmi pečlivě zabaleno, Rychlé dodání a dobrá komunikace.
+ velmi vysoká kvalita výrobků
- mohl by se tento obchod rozšířit o další výrobky
jesem velmi,velmi spokojená a již jsem doporučila několika svím ynámím
+ super ceny
+ veliký výběr zdobení
rychlé dodání a skvělé ceny, určitě doporučuji
+ Cena a kvalita
+ rychlost dodání
+ přehlednost
+ cenová dostupnost
+ skvělé laky pro razítkování
- nenalezla jsem v nabídce barevné gely
Obchod mi byl doporučen a je super, kvalita zboží určitě je, krásná a originální razítka. Jen je škoda, že zde není rozšířený sortiment hlavně v gelech, určitě by to bylo fajn. Dodání do 2. dne je komfortní Obchod určitě stojí za to navštívit. Za mě maximální spokojenost. Děkuji
