Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3470 hodnocení
5
3420x
4
32x
3
13x
2
2x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
jsem se zbožím velmi spokojená barvy gelů přesně odpovídají nabídce
+ z pohodlí domova
- žádné
super
perfektní rychlé dodání hezké věci
+ Bohatá nabídka
Zatím jem nakoupila jen jednou. Destičky a zdobení, byly perfektní. Určitě nakoupím opět.
+ zboží za dobré ceny
- --
extra rychlý, bezproblémový nákup,doporučuji
+ nakupování přes E-shop
- žádné jsem nenašla
všem doporučuji nákupo na nehtomanii
+ Kvalitni produkty za super ceny
- -
Doporucuji, nakoupim opet ;-)
+ vyborne laky na nazitka
- maly sortiment
doporucuji
Som velmi spokojná
+ Pořád samé novinky! Což je výhoda pro obchod, nevýhoda pro mou peněženku!! :-)
Skvělý obchod s kvalitním zbožím, spoustou novinek a příjemných lidí. Nakupujeme s kolegyněmi pravidelně a velice nás tento obchod baví. Sledujeme také jejich FB kde nám představují novinky což je pro nás nepostradatelná pomůcka při výběru barvy, velikostí kamínků, razítek, apod... Zase jeden moc fajn obchod a děkujeme za něj!! :-)
+ Přehlednost
Jsem spokojená
+ velká spokojenost
- nevím o nich
opět využiji služeb
+ expresní dodání a komunikace s prodejcem, výhodné ceny, široká nabídka produktů
- nevím o žádných
Doporučuji na 100%, nakoupila jsem již vícekrát a vše proběhlo v pořádku, rychle a bez problémů.
+ velký výběr,příznivé ceny,kvalitní zboží
- žádné
mohu doporučit,vše proběhlo jak mělo
+ Levné a velmi přehledné stránky.
- Objednala jsem si šablonu na razítkovou metodu a dorazilo velmi poškrábané.
Dobrý den,
na každé destičce je modrá folie, která brání vlastnímu poškrábání destičky. Folie se musí před prvním použitím sundat. Destička pod folií je pak čistá a nepoškrábaná.
Hezký den
Nehtomania
+ rychlost dodání
+ Rychlost, velký výběr.
Doporucuji!
Maximální spokojenost se vším. Ráda se vracím k nákupům v tomto obchůdku - nikdy totiž nezklame ;-)
+ prehladnost
- ziadne
+ Perfektní komunikace a dodací doba na 1. :)
Veliká 1 s *
