Purity Gold Cherry

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 4355
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Pomocné tekutiny

UČINNÝ PROTI COVID-19!

 

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky.

Díky balení ve spreji 200ml se pohodlně aplikuje na povrch kůže.

Složení: Ve 100 g směsi je obsaženo 45 g Isopropylalkoholu a 30 g Ethylalkoholu, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Cinnamal, Eugenol, D-Limonene, Linalool.

Přípravek je vhodný pro použití všude tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob - v nemocnicích, ordinacích, ve stravovacích provozech, v potravinářských výrobách, v oblasti rehabilitace, v kosmetických salónech při manikúře, modeláži umělých nehtů, pedikúře, tetování kůže, ve sportovních zařízeních, v půjčovnách sportovního náčiní, fitness, wellness, při nákupech v supermarketu, při cestování atd.

Návod na použití: Dezinfekci naneste na pokožku v dostatečném množství a rozetřete, případně nechejte zaschnout. Pro hygienickou dezinfekci rukou nechejte roztok působit po dobu 30 sekund. Pro chirurgickou dezinfekci rukou aplikujte roztok opakovaně po dobu 5 minut (2 x 2,5 minuty). Přípravek není vhodný pro dezinfekci poraněné kůže a otevřených ran. NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Mùže zpùsobit ospalost a závratì. Chraňte před teplem a otevřeným plamenem - zákaz kouření. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Skladování: Skladujte v uzavřeném originálním balení, odděleně od potravin, nápojů a krmiv při teplotě 0 °C až 25 °C. Chraňte před slunečním světlem a tepelnými zdroji. DOBA POUŽITELNOSTI 60 MĚSÍCŮ.

Registrace č. j. MZDR 7109/2014/SOZ. 

UFI KÓD: 

TC00-U08Y-H00U-FXCG

Vyrobeno v ČR.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HU Avatar autora | 16.10.2023
Příjemná vůně, jemné třpytky, super, spokojena
5
J Avatar autora | 30.7.2020
Příjemně a jemně vonící desinfekce s jemnými třpytkami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: