Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3470 hodnocení
5
3420x
4
32x
3
13x
2
2x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ velký výběr
+ dobré ceny
+ Frézky a destičky
Doporučuji
+ nízké ceny
- žádné
kvalitní výrobky- doporučují
nakoupila jsem v tomto obchodě myslím že mate přijatelné ceny
+ Dobré ceny
Dobrá cena a rychlé dodání zboží
Neváhejte a nakupujte
+ Kvalitní zboží za super ceny.
- nejsou
Velká spokojenost
+ Rychlé dodání zboží.
- Zboží by mohlo být seřazeno podle číslování - hlavně u destiček.
Rozhodně doporučuji. Při platbě předem je menší poštovné a rychlá dodací lhůta. Jsem s nákupem spokojená a budu určitě ještě nakupovat :)
- malo vyberu zbozi
+ Rychlost a super ceny
Byla jsem maximálně spokojena. Děkuji
+ nudila jsem se u počítače, koukla jsem na Váš obchůdek a najednou jsem viděla co nemám a můžu mít
je to super, Máte to co by mohla potřebovat ne jedna nehtařka, DOPORUČUJI!!! Jsem ráda že jsem objevila tento obchůdek.
+ Slušné ceny velký výběr.
Velmi spokojená rychlost dodání i kvalita zboží.Všem doporučuji.
+ rychlost dodání
pěkné stránky, rychlost dodání zboží
+ - široký výběr krásných folií, kamínků, zdobení
+ - kvalita produktů
- - nevím o ničem
Se vším jsem velice spokojená, jak s foliemi, tak kamínky, zdobením, stamp lak černý je váně černý a kryje krásně (stamp černý, který jsem měla z jiné firmy nekryl a byl skoro šedý), krásně chytá folie. Určitě jsem neobjednala naposledy moc se těším na další spolupráci. :)
+ velký výběr, rychlé a vstřícné jednání
+ rychlá doprava
+ levné zboží
+ velký výběr
+ skvělá komunikace
- žádné
snad nejrychlejší doprava jakou jsem kdy viděla moc chválím a určitě to nebyl poslední nákup :)
+ Bezvadná komunikace, rychlé dodání
+ VŠECHNY. JSEM SPOKOJENÁ
- ŽÁDNÉ
DOPORUČUJI.
+ Dobré ceny, spoustu zdobení na nehty
Doporučuji
+ prehladnosť a rýchlosť,kvalita
- -
velká spokojnosť,nemám čo vytknúť :)
