Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3470 hodnocení
5
3420x
4
32x
3
13x
2
2x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé jednání i dodání naprostá spokojenost i s kvalitou výrobku
+ Velká nabídka všeho potřebného k modeláži nehtů
+ Velice rychlé dodaní
Skvělý obchod, kde nakoupíte vše potřebné a kvalitní. Velmi rychlé dodání, maximální spokojenost :-) komunikace také super - zapomněla jsem na jednu položku, po odeslání objednávky jsem poslala e-mail, jestli by mi ji k objednávce mohli přidat- zboží bylo přidáno bez problemů. Nehtiky jsem dělala už dvakrát, jako naprostý začátečník, dělala jsem polyAcrylogelem a naprostá spokojenost s výsledkem :-)
+ Rychle doruceni doporucuji
+ Rychlé dodání
Skvele produkty, expres dodání
+ Dobrá komunikace, rychlé dodání, eshop velice přehledný :)
Dobře přehledný e-shop, rychle vyřízení objednávky a rychlé dodání domu. Jsem maximálně spokojená.
+ Luxusní výběr barev co jinde nemají, samozřejmě i kvalita je nadstandard.
+ objednaní v pohodlí domova a rychlé zaslání.
- nic
Luxusní a kvalitní zboží za přijatelnou cenu.
Mockrát děkujeme <3
Nehtomania je boží, ale zároveň je to vražda pro peněženku :-) Každopádně neustále samé novinky, jde vidět, že to co nabízejí je kvalitní a myslím si, že i za dobrou cenu. Akorát to nikdy neskončí u jedné věci, prostě potřebujete to mít všechno!! :-)) Za mě kvalita se kterou se mi dobře pracuje, fotky pro lepší představu jsou téměř u každého zboží, výběr je neskutečný. Určitě doporučuji :-)
Mockrát děkujeme za krásnou recenzi <3
+ rychlost vyřízení a odeslání balíčku
+ kvalitní materiál
+ příznivé ceny
+ přehledné stránky
+ velký výběr kvalitního zboží
+ obchod komunikuje s lidmi přes sociální sítě - nebízí a prezentuje nové produkty, ukazuje reálné fotky
- Není možnost odeslání např. uloženku aj. za levněší peníze než je Česká pošta.
Jsem velice spokojená a vlastně už neobjednávám jinde.
Moc děkujeme!
+ úžasné produkty
+ fajn ceny
+ extra rychlé doručení
Vše perfektní, jako vždy. V případě jakéhokoliv problému bleskurychlé vyřešení k mé spokojenosti.
+ kvalitní gely, krásné a syté barvy
+ velmi rychlá doprava
Jednoduché, rychle, bez zbytečností, doporučuji.
+ Velmi přehledný e-shop
+ Široký sortiment
+ Velmi kvalitní výrobky
+ Bleskově rychlé zaslání objednávky
Jsem maximálně spokojena a budu nadále nakupovat :-)
Perfektní
+ Rychlé, bezproblémové dodání
Skvělý obchod s úžasným materiálem na modelaz nehtů. Ráda nakupuji v tomto obchodě.
+ Kvalita a rychlost
+ Rychlé dodání
+ Přehledné stránky
+ Přívětivé ceny
Gely mají jinou hustotu než jsem zvyklá - nedaří se mi s nimi pracovat. Barevný zanechává čmouhy, které lze jen těžko roztírat. Stavební je zase tak hustý, že nejde vytvarovat c oblouk - nemá vůbec samovyrovnávací schopnost. Nicméně to bude pravděpodobně mýma rukama a tím, na co jsem byla doposud zvyklá. Proto komu tyto vlastnosti vyhovují, klidně objednejte. Já se vrátím na stránky modelážnehtů.cz, kde jsem zvyklá.
Dobrý den,
Děkujeme za Vaši recenzi. Stavební gel, který jste si objednala, má v popisu uvedeno, že není samonivelační. Jedná se o stavební cover, který se používá jak pro běžnou modeláž, tak pro extrémní tvary nehtů, kde se tato jeho schopnost, spolu s jeho hustotou a tím, že nikam nezatéká, perfektně využije. Ohledně barevného gelu, pravděpodobně máte pouze špatný štětec a nemáte lehkou ruku při nanášení barvy. Jsem si jistá, že na našem e-shopu naleznete také produkty, které Vám budou vyhovovat
Přeji krásný den, Monika, Nehtomania
+ Rychle dodani
