Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Doprava ZDARMA

Cena
Pokud objednáte zboží za 1 000,- Kč a více, máte
dopravu ZDARMA  

Možnosti platby

pay pal

Možnosti dopravy

zasíláme zboží
pouze po ČR, pro objednávky na Slovensku použijte náš slovenský e-shop

Nehtomania SLOVENSKO

 


O NÁS
O nás

Děkujeme za Váš zájem dozvědět se o naší společnosti Nehtomania s.r.o. více informací!

Vznik

Nehtomania vznikla v lednu 2014 jako reakce na chybějící sortiment a služby na českém trhu v oblasti profesionální nehtové modeláže s důrazem na zdraví, kvalitu, aktuální trendy, nové technologie a postupy při modeláži gelových nehtů. Postupem času se okolo Nehtomanie vytvořila komunita nehtových designérek, které si nejenom navzájem radí, ale i pravidelně vkládají na sociální sítě svoje výtvory a jsou tak nekonečnou inspirací samy pro sebe i pro nás.

Kvalita a ekologie

Veškeré naše gely splňují ty nejpřísnější evropské požadavky na zdravotní nezávadnost pro kosmetické přípravky a jsou notifikovány u Evropské komise. Kvalitní "raw" suroviny jsou testovány na čistotu pomocí nejnovějších chromatografických technologií (HPLC). Všechny gely splňují certifikaci pro kosmetické produkty ISO 22716 a jsou vyráběny podle přísných pokynů stanovených kosmetickými a tetovacími průmysly. Naše gely nejsou testovány na zvířatech.

Dbáme i na ucelený sortiment a profesionální balení produktů. Každý LED/UV gel Nehtomania je prodáván ve skleněném kelímku obaleném hliníkovým obalem proti UV záření s dostatečnou rezervou proti vzlínání gelů. Následná práce s gelem v takovém kelímku je nejen snazší, rychlejší a čistší než u plastových kelímků, ale také ekologičtější. S tímto je spojeno i naše členství u společnosti EKO-KOM a.s., která patří do asociace ZELENÝ BOD, jeden z největších ekologických programů na recyklaci odpadů v České Republice a v zemích Evropské unie.

Spolupracujeme s největšími výrobci gelů v Německu a nově i ve Švýcarsku. Naše požadavky na prvotřídní kvalitu, barevnou stálost, pigmentaci a konzistenci jsou tak 100% splněny a my Vám můžeme nabídnout prvotřídní materiály, se kterými je radost pracovat. Výsledky práce a spokojenost Vašich zákaznic se pozvednou na novou úroveň.

Budeme rádi, když se připojíte k naší komunitě na Facebooku nebo na Instagramu (@nehtomania), kde se dozvíte užitečné rady, inspirace a zkušenosti s našimi produkty. Jsme aktivní i na YouTube (Nehtomania), kam vkládáme videa produktů a postupů práce s nimi.

 

 

 

 

Přidejte se na Facebooku